نمایندگی پارچه جامعه و پخش انواع پارچه فاستونی در سراسر ایران با قیمتی مناسب

 

 
کرمانج با تکیه بر تجربیات متعدد قبلی در خصوص تامین پوشاک سازمان ها و شرکت ها، به لحاظ سهولت، سرعت و رضایتمندی کارکنان سازمان خریدار، روش های عمده ذیل را به منظور تامین پوشاک مورد نیاز سازمان ها پیشنهاد می نماید و آمادگی دریافت پیشنهادات سازمان های متقاضی عقد قرارداد تامین پوشاک را نیز دارد:

الف ـ ارایه بن خرید

این بن ها به صورت بن (کاغذی) خرید مبلغ دار در مبالغ دویست هزار، پانصد هزار، یک میلیون و دو میلیون ریالی قابل ارایه است که از آنها می توان در کلیه فروشگاه های کرمانج و برای همه محصولات فروشگاه به منظور خرید استفاده نمود.

این بن ها بی نام و با تاریخ اعتبار محدود واگذار می شود که تاریخ اعتبار آن توافقی می باشد.

 

ب ـ امکان واگذاری کارت اشتراک الکترونیکی خرید

قابلیت تعریف چندین حواله خرید همزمان با مبالغ یا درصد تخفیف های متنوع روی یک کارت

هر حواله دارای تاریخ اعتبار، مبلغ، درصد، فروشگاه معین و مجاز و ... می باشد.

کارت ها می تواند بنام فرد صادر شود و غیر قابل واگذاری باشد.

 

با توجه به اختصاص کارت به کد اشتراک فرد، امکان تعریف تاریخ تولد، شماره تلفن و سایر مشخصات وجود دارد و با توجه به اینکه کلیه خرید های مشتری در سابقه این کارت ثبت می شود، مزایایی به مشتری تعلق می گیرد که طبیعتا سازمان متبوع برای آن هزینه ای پرداخت نخواهد کرد،از قبیل:

دریافت هدیه در سالروز تولد

دریافت هدیه معادل درصدی از خریدهای قبلی

امکان شارژ مجدد طبق درخواست سازمان متبوع، در کمترین زمان و بدون نیاز به صدور مجدد بن و توزیع آن بین کارکنان که طبیعتا از صرف زمان و هزینه جلوگیری می نماید.

دریافت هدیه به مناسبت های گوناگون از قبیل اعیاد، روز متناسب با مشاغل آن سازمان و ...

امکان شارژ کارت ها در مبالغ متنوع

محرمانه بودن مبالغ شارژ کارت ها با توجه به عدم درج مبلغ روی کارت که این موضوع برای سازمان هایی که در نظر دارند مبالغ هدایا برای رده های مختلف سازمانی متفاوت باشد، حائز اهمیت است.


ج ـ تعریف حواله خرید

در این روش، طبق توافقات کتبی آن سازمان با "کرمانج" می توان حواله خریدی در سامانه فروش کرمانج تعریف نمود که طبق آن کارکنان سازمان می توانند با شرایطی خرید نمایند و تمام یا بخشی از آن خرید (با توجه به سقف تعیین شده و سایر ضوابط تعریف شده و توافق شده) بعدا توسط سازمان پرداخت گردد.


د ـ دوخت سفارشی

در این روش سفارش دهنده، پارچه، رنگ و طرح را انتخاب نموده و پس از سایز گیری یا ارایه سایز کارکنان، کرمانج نسبت به انجام دوخت و تحویل پوشاک اقدام می نماید.

این روش مناسب سازمانهایی است که نیاز به لباس فرم دارند.امکان ارایه پارچه توسط سفارش دهنده و دوخت توسط کرمانج نیز وجود داردسازمان سفارش دهنده می تواند تامین پارچه را به کرمانج واگذار نماید.

 

 

تولیدی پوشاک کرمانج

آدرس: خراسان شمالی- شیروان خیابان سعدی بالاتر از چهار راه گلستان

تلفن:

36226655 - 058

موبایل:

09158889275 - 09302409651

 

 

دریافت کاتالوگ (به زودی)

Suits Catalog (Coming soon)